Dziękujemy serdecznie!

fot. Agnieszka Kledzik - pila.naszemiasto.pl

Dobiegła końca charytatywna eskapada naszych przyjaciół z Centrum Wolontariatu Fundacji Im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ z Konina pod nazwą Rowerowa Odbudowa.

Do zbiórki, która wciąż trwa na stronie siepomaga.pl/cieplydom włączają się kolejni darczyńcy.

Z naszej strony chcemy bardzo serdecznie podziękować za pomoc koleżance Teresie Brzezińskiej z mężem, którzy ugościli i przenocowali rowerzystów. Serdeczności także dla niezmordowanego Janka Balcerzaka, znanego jako „stary cyklista”, który wraz z innymi rowerzystami z Piły powitał jadących z Czarnkowa a następnego dnia odprowadził do Chodzieży.

Uczestnicy wyprawy odwiedzili wszystkie Centra Wolontariatu w Wielkopolsce- Pleszew, Odolanów, Leszno, Śrem, Kościan, Poznań, Czarnków, Piłę oraz Wrześnię, promując ideę wolontariatu ale przede wszystkim pomoc dla dzielnej pani Magdy. My powitaliśmy cyklistów na Placu Zwycięstwa w niedzielę o 11.30, skąd wyruszyli jeszcze do Białośliwia aby przejechać się słynną kolejką. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc, również w imieniu głównego organizatora jazdy- Łukasza Osajdy z Konina.
<<- Powrót