Kilka wakacyjnych newsów!

Wspólnym sukcesem członków stowarzyszenia i wolontariuszy było uzyskanie certyfikatu „Organizacja Przyjazna Wolontariuszom”. Nasze stowarzyszenie zostało pozytywnie zweryfikowane przez niezależnego eksperta, a powiadomiła nas o tym pani Justyna Ochędzan-Dyrektor Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej Związku Organizacji Pozarządowych. W ten sposób nasze stowarzyszenie znalazło się w doborowym towarzystwie innych organizacji o których można poczytać na stronie:

Lista przyjaznych wolontariuszom >>

Uzyskaliśmy prawo do posługiwania się logo „dobry wolontariat”:Na spotkaniu w Poznaniu, na którym wręczono nam certyfikat, zdecydowaliśmy o wsparciu akcji prowadzonej przez Fundacje „Podaj Dalej” z Konina. Łukasz Osajda zwrócił się z prośbą do wszystkich Centrów Wolontariatu w Wielkopolsce o pomoc w organizacji spotkania w naszym centrum 28 lipca. Być może niektórzy czynnie wesprą akcję-czyli pojadą dalej rowerami....O szczegółach przeczytajcie w załączniku, a my zapraszamy do pomocy-wypada gości przenocować i czymś poczęstować - aby mieli siły do dalszej jazdy.

Informacja o rajdzie >>

Mapka trasy rajdu >>

Kolejną ciekawą inicjatywą z Poznania było zaproszenie naszego centrum wraz z innymi przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Czarnkowie do udziału w grze miejskiej. We wrześniu będziemy mogli zmierzyć się z innymi wolontariuszami z całej Wielkopolski. O szczegółach napiszemy niedługo. Przypominamy także, że od 15 sierpnia ruszamy z kolejnym cyklem szkoleń-zapisy trwają.
<<- Powrót