Uwaga Wolontariusze i Przyjaciele SCW w Pile!

Już drugi rok stowarzyszenie działa jako Organizacja Pożytku Publicznego. W roku 2011 na nasze konto wpłynęło nieco mniej funduszy - 4748,35 zł - ale i tak kwota ta umożliwiła swobodną działalność na rzecz potrzebujących pomocy wolontariuszy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w swój PIT wpisali nasz numer KRS: 0000257777. Prosimy o kontynuację - czas rozliczeń już nadszedł - a sprawozdanie finansowe i merytoryczne można przeczytać na naszej stronie oraz na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Udało nam się zrealizować dwa zadania publiczne z dotacji - jedno z Urzędu Miasta Piły, drugie z Urzędu Wojewódzkiego. Z 1% pokrywaliśmy bieżące wydatki na prowadzenie Biura Pośrednictwa Pracy dla Wolontariuszy. Dodatkowo nasi wolontariusze brali udział w tak wielkich akcjach jak zbiórka żywności Danona, Realna Akcja, Wigilia Miejska, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i wielu innych. Jedyną formą podziękowania była Gala Wolontariatu z wręczeniem dyplomów i „łapek” oraz wycieczka dla najaktywniejszych wolontariuszy - autokar dofinansowała nam Rada Miasta Piły - dziękujemy.

Ponieważ w tym roku stoją przed nami kolejne wyzwania - prosimy dodatkowo o przekazanie nam zbędnych mebli biurowych - niestety biuro, do którego musieliśmy się przenieść w CAOSiN - nie posiada szaf ani krzeseł. Przyjaciele udostępnili nam ksero i komputer, zakupiliśmy wreszcie drukarkę - niestety brak mebli utrudnia normalną pracę....
Oczywiście wdzięczni będziemy za materiały biurowe wszelkiego rodzaju. Zapraszamy do śledzenia naszej strony - pojawiają się na niej wszystkie nowe zadania i relacje z nich - także filmowe i fotograficzne.
<<- Powrót