5 grudnia w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza złóżmy życzenia swoim wolontariuszom!W tym dniu o godz. 17.00 rozpocznie się jak co roku w gościnnych progach Regionalnego Centrum Kultury uroczysta Gala Wolontariatu. Na niej ogłoszone zostaną oficjalne wyniki lokalnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu „Barwy Wolontariatu”. Jednocześnie Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Pile zakończy oficjalne obchody dziesiątego roku swojej działalności.

Dzięki dofinansowaniu przez Prezydenta Miasta - od wielu lat w tym dniu dziękujemy setkom wolontariuszy, którzy pojawiają się we wszystkich miejscach gdzie potrzebna jest bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi. W tym roku zarząd postanowił poszerzyć nieco konwencję Gali i zaprosić do RCK wolontariuszy z najaktywniejszych placówek oświatowych i organizacji pozarządowych, aby mogli sami pochwalić się działaniami z ostatnich lat.

6 grudnia jesteśmy zaproszeni na Galę Wojewódzką w Urzędzie Marszałkowskim wraz z laureatami naszego etapu.

W ciągu tych 10 lat działań stowarzyszenia uzbierały się setki tysięcy godzin dobra. Za te wszystkie godziny serdecznie im w tym dniu podziękujmy.

Zarząd i członkowie SCW w Pile.
<<- Powrót